Reklaminis skydelis

D. Adomaitis po pergalės prieš „Šiaulius“: „Nepadarėme daugybės dalykų, ką akcentavome“ (VIDEO)Vilniaus „Rytas“ (14-4) nelengva pergale baigė antrąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą. Artsiomo Parachouskio vedamas sostinės klubas 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17) įveikė Šiaulių „Šiaulius“.Po mačo „Ryto“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis teigė, kad ekipa neįvykdė daugybės dalykų, kurie buvo numatyti prieš rungtynes.

„Svarbiausia yra pergalė, ja ir džiaugiamės. Nepadarėme daugybės dalykų, ką akcentavome. Akcentavome, kad tai – metikų komanda ir pirmoje pusėje leidome jiems pasijausti visiškai per lengvai. Presingas neužtektinai geras, kad jie dirbtų sunkiai dėl metimų“, – po rungtynių kalbėjo treneris.

Treneris džiaugėsi Chriso Kramerio sugrįžimu.„Chrisas yra mūsų pagrindinis įžaidėjas. Komandos organizacija ir komunikacija dabar iškart yra geresnė. Svarbiausia, kad jis duoda intensyvumą gynybą, ko mums reikia. Faktas, kad jis padarė nemažai taktinių klaidų tiek puolime, tiek gynyboje, bet tai yra normalu, nes turėjo tik kelias treniruotes. Jam reikės tą ritmą atgauti, bet viskas gerai“, – pasakojo D. Adomaitis.BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis