Reklaminis skydelis

Atvykęs J. Valančiūnas prajuokino Memfį: „Dabar mėgstu džiazą ir barbekiu“ (VIDEO)Jonas Valančiūnas jau atvyko į Memfį ir prisistatė naujo klubo sirgaliams bei žiniasklaidai, kurią prajuokino pirmojo savo interviu metu.Lietuvis dar nežaidė pergalingose „Grizzlies“ rungtynėse prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (99:90), bet teigė, kad yra pasirengęs žaisti.

„Nebuvau pasirengęs keliauti, susidėjęs daiktų, tad buvo tikrai sunkios dienos. Bet pagaliau aš čia ir esu pasiruošęs treniruotis. Esu pasirengęs žaisti ir nykštys nekelia bėdų“, – patvirtino jis.

Dėl nykščio traumos centras nerungtyniavo nuo praėjusių metų gruodžio 12 dienos.Kalbėdamas apie save ir „Grizzlies“ J.Valančiūnas teigė, jog svarbiausia laimėti rungtynes ir pasiekti bent aštuntą vietą Vakarų konferencijoje, leidžiančią varžytos atkrintamosiose varžybose.

„Mėgstu kontaktą, mėgstu žaisti komandos draugams. Esu komandinis žaidėjas, nekeliu asmeninių tikslų aukščiau“, – tvirtino krepšininkas.

Memfis garsėja džiazo muzika ir kiekvienais metais vykstančių barbekiu kepimo čempionatu, tad J.Valančiūnas ilgai nedvejojo paklaustas, ką žino apie naujais namais tapusį miestą.

„Dabar mėgstu džiazą ir barbekiu“, – susirinkusius žurnalistus prajuokino jis.
TV3.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama