Paieška


Apsilankyk!Reklama

J. Valančiūnui – pasaulinės muzikos žvaigždės žinutė (Lietuvis taip pat dėkoja Torontui)Jonas Valančiūnas po mainų jau atvyko į Memfio „Grizzlies“ ekipą, tačiau tarė atsisveikinimo žodį Toronto „Raptors“ komandai, kurioje praleido net septynerius metus.Padėkos žinutę lietuvis pasidalino „Instagram“ socialiniame tinkle.

„Beveik prieš septynerius metus į Torontą atvykau su priežastimi. Atvykau dėl žmonių, dėl „Raptors“ organizacijos, dėl miesto. Ačiū jums, kad manimi patikėjote, kad 2011-aisiais mane pasirinkote NBA naujokų biržoje.

Turiu ilgą sąrašą žmonių, kuriems Toronte norėčiau padėkoti. Visa klubo valdyba, arenos darbuotojai, gydytojai, komandos draugai ir, žinoma, mano treneriai. Ačiū kiekvienam iš jūsų už tai, kad padėjote man varžytis ir žaisti krepšinį.

Nepaisant gerų ar blogų akimirkų, Toronto komandos fanai buvo mano užnugaris nuo pat pirmosios dienos. Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš tai vertinu!” – savo instagramo paskyroje rašė Jonas Valančiūnas.Po šiuo jo įrašu komentarą paliko ir vienas garsiausių pasaulio muzikos atlikėjų – Drake’as.

„JV!!! Linkiu visko, ko geriausio naujajame tavo etape. Miestas visą laiką tave vertins!”, – rašė Drake‘as.

Drake’as yra „Raptors“ gerbėjas ir ambasadorius, o meilė buvusiam lietuvio klubui neatsitiktinė – reperis gimęs Kanadoje.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama