Reklaminis skydelis

E. Ulanovas – apie bičiulius katinus, barzdą ir „dvikovą“ su vaškiniu Rokiu (VIDEO)Šį sezoną „Žalgiris TV“ pristatė naują laidų rubriką pavadinimu #FollowMeŽalgiris. Laidose žalgiriečiai pasakoja apie savo įpročius socialiniuose tinkluose. Naujausiame rubrikos epizode savo įspūdžiais apie socialinius tinklus dalijosi puolėjas Edgaras Ulanovas.„Daugiausia naudoju „Facebook“ ir „Instagram“ socialinius tinklus. Į kitus kol kas nelendu. Bendrauju su sirgaliais feisbuke – dariau tiesioginę transliaciją. Instagrame to dar nedariau. Bandau palaikyti ryšį feisbuke, ateityje žadu tai daryti instagrame“, – pasakojo šiuo metu 18 tūkst. sekėjų feisbuke ir beveik 11 tūkst. sekėjų instagrame turintis E. Ulanovas.

Edgarui internete labiausiai patinka sekti su sportu susijusius socialinių tinklų puslapius.

„Mėgstu sekti su sportu susijusius puslapius. Labai patinka „NBA retro“ puslapis. Ten galima rasti daug visokių faktų apie legendinius krepšininkus, nuotraukų ir epizodų“, – tvirtino žalgirietis.

Antroje #FollowMeŽalgiris epizodo dalyje E. Ulanovas papasakojo apie kelias į socialinius tinklus įkeltas nuotraukas. Žaidėjas pasidalijo įspūdžiais apie dviejų savo bičiulių katinų nuotrauką, prisiminė akimirką iš Mariaus Grigonio vestuvių, papasakojo apie virtualią barzdą bei bokso „dvikovą“ su garsiuoju Rokiu vaškinių figūrų muziejuje.

Zalgiris.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis