Reklaminis skydelis

K. Langfordas nesuprato, kodėl susipyko su Kurčiu ir neteko milijonųLuko Lekavičiaus komandos draugas Atėnų „Panathinaikos“ klube Keithas Langfordas prisiminė prieš aštuonerius metus įvykusį netikėtą išsiskyrimą su Maskvos srities „Chimki“ ekipa.2011 metais karjeros pike buvęs gynėjas pasirašė ketverių metų sutartį su „Chimki“, tačiau netrukus buvo priverstas krautis lagaminus.

Vos pratęsusi sutartį su K.Langfordu „Chimki“ ėmėsi kitų permainų – kovo mėnesį atleido trenerį Sergio Scariolo ir pasamdė Rimą Kurtinaitį.

Jau per pirmą R.Kurtinaičio mačą K.Langfordas gavo kelio traumą ir jam sezonas buvo baigtas. Į rikiuotę jis grįžo tik rudenį, bet neilgam.

„Po vasaros nesijaučiau visiškai pasveikęs po traumos, jutau skausmus, bet artėjo kvalifikaciją į Eurolygą, tad treniravausi. Rimas buvo griežtas, mes dirbome ir dirbome, jis mus spaudė ir neleido ilsėtis.

Kartą neatlaikiau ir pratrūkau. Intensyvios treniruotės metu supykau ir kažką pasakiau treneriui. Jis man atsakė ir išvarė iš treniruotės. Po to buvau suspenduotas ir turėjau palikti ekipą“, -kalbėdamas su Joe Arlaucku tinklalaidėje „The Crossover“ prisiminė krepšininkas.35-erių K.Langfordas negalėjo pasakyti, kodėl susiklostė tokia situacija, nes daugelis krepšininkų mėgo R.Kurtinaitį. Vis tik jų santykiai nesusiklostė, o krepšininkas neteko daugybės pinigų. Kalbama, kad tada jis buvo pasirašęs ketverių metų ir apie 10 mln. eurų sutartį.

„Praradau milijonus. Nieko negavau. Sutartis buvo įspūdingos vertės“, – guodėsi jis.

Šį sezoną Eurolygoje K.Langfordas renka po 11,3 taško.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis