Liūdnos žinios: J. Mačiulio pasaulio čempionate veikiausiai nepamatysimeKaip kau rašėme, trečiadienį FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį.Pačioje antrojo kėlinio pradžioje J.Mačiulis po susidūrimo su varžovu atakuodamas krepšį nesėkmingai nusileido ant parketo ir raitėsi ant parketo skausmo perkreiptu veidu. Aikštelėje jis nebepasirodė.

Bambergo ligoninėje J.Mačiuliui lūžimų nenustatyta. Buvo įtariama, kad krepšininkui patempti kairės alkūnės raiščiai. Grįžus į Atėnus kaunietis buvo apžiūrėtas išsamiau, o rezultatai nuliūdino tiek AEK, tiek Lietuvos aistruolius - nustatytas rankos kaulo lūžimas, tai reiškia, kad sezonas atletui baigtas.

Dar blogesnės žinios pasiekė šiandien. Skelbiama, kad atletui prireiks operacijos, kurią pirmadienį atliks ilgametis Lietuvos rinktinės gydytojas, profesorius Rimtautas Gudas.Reabilitacija po operacijos užtrunka iki penkių mėnesių, tai reiškia, kad Pasaulio čempionte Kinijoje vieno nacionalinės komandos lyderių veikiausiai neišvysime.

Šiame FIBA čempionų lygos sezone 34 metų 201 cm ūgio puolėjas per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 25 minutes, rinkdavo 9,2 taško (34,8 proc. trit.), sugriebia 5,2 atšokusio kamuolio ir atlieka 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Graikijos pirmenybėse J.Mačiuolio rodikliai buvodar solidesni - 11,5 pelnyto taško (44,1 proc. trit.), 4,6 atkovoto kamuolio ir 1,9 atkovoto kamuolio per 24 minutes.


Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama