Reklaminis skydelis

J. Valančiūnas nori ir toliau žaisti Memfyje: jei tik manęs reikės, aš liksiu čiaNė dviejų mėnesių Memfyje nesužaidęs Jonas Valančiūnas spėjo įsitikinti, kad tai jam yra tinkama vieta tęsti karjerą.Įspūdingai vasario ir kovo mėnesiais rungtyniavusį lietuvį sustabdė čiurnos trauma, tačiau dar iki jos uteniškis rinko net po 19,9 taško, 10,7 atkovoto kamuolio ir demonstravo neabejotinai geriausią formą savo septynerius metus trunkančioje karjeroje.

Tad kalbėdamas apie savo ateitį JV nė neabejojo – jo prioritetas yra ir toliau tęsti žaidimą „Grizzlies" gretose.

„Jeigu manęs tik reikės, aš liksiu čia, – kalbėdamas su žurnalistu Chrisu Vernonu sakė „centras". – Noriu pasirašyti ilgalaikę sutartį ir, kaip ir visi žaidėjai, tęsti karjerą vienoje vietoje. Noriu galvoti apie didesnį paveikslą, ilgalaikius tikslus. Čia mes galime nuveikti didelių dalykų."

Prieš kelerius metus su Toronto „Raptors" ketverių metų sutartį pasirašęs J. Valančiūnas šią vasarą turės vienašališką galimybę ją pratęsti dar metams. Jeigu jis nuspręs tai padaryti, į jo sąskaitą kito sezono metu prikapsės 17,6 mln. JAV dolerių.Panašu, kad lietuvis nebūtų ir prieš šį variantą, tačiau pirmiausia jis neatmeta ir galimybės, jog Memfio ekipa jam pasiūlys sutartį pratęsti dar keliems sezonams.

„„Jaučiuosi gana užtikrintai dėl to, jog grįšiu čia. Pažiūrėsime, kuo baigsis ši situacija, bet aš norėčiau sugrįžti. Nežinau, kelerių metų tai gali būti sutartis, tai jau bus derybų klausimas. Viskas spręsis prie stalo", – tikino JV.

Kalbėdamas su amerikiečiu uteniškis taip pat patikino, jog jo patirta trauma nėra rimta. Lietuvis teigė, jog čiurnos patempimas buvo skausmingas, tačiau jis yra įsitikinęs, kad jau netrukus galės sportuoti be jokių traumos pasekmių.

Puikiai sezoną užbaigęs J. Valančiūnas iš viso per jį rinko 15,6 taško, taip pagerindamas karjeros rekordą – iki tol jo rekordas siekė 12,8 taško.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis