Reklaminis skydelis

NKL finale triumfavę marijampoliečiai vėl susidūrė su niūria realybe: duris į LKL užvers arenos trūkumasMarijampolės „Sūduvos-Mantingos" krepšininkai šeštadienį vėl šoko pergalės šokį. Jonavoje vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale triumfavę suvalkiečiai jau trečią kartą per pastaruosius ketverius metus laimėjo antrąjį pagal pajėgumą šalies krepšinio divizioną ir gavo teisę keltis laipteliu aukščiau – į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Vis tik kaip ir 2016 bei 2017 metais, šia galimybe „Sūduva-Mantinga" nepasinaudos.To priežastis paprasta – arenos trūkumas. LKL nuostatuose numatyta, kad komandos privalo rungtyniauti bent 1 200 žiūrovų talpinančioje arenoje, kai marijampoliečiai iki pat šiol rungtyniauja vos 600 vietų turinčioje Žaidimų sporto mokyklos salėje.

Tad eilinį kartą NKL trofėjų iškėlusi komanda ir vėl neatsiims pagrindinio prizo bei ir kitąmet liks žaisti antrajame Lietuvos divizione, kurio marškinėlius jau senokai išaugo.

„Norėtųsi išeiti į LKL. Tai buvo tikslas iš pat pradžių, kai atėjau čia žaisti, bet nepastato arenos. Mes savo darbą padarome, o kažkas – ne", – po finalo, kuriame marijampoliečiai nugalėjo Šakių „Vytį", kalbėjusį „Sūduvos-Mantingos" veteraną Aurimą Kiežą citavo Basketnews.lt.

Nepaisant Suvalkijos komandos atstovų pykčio, žingsnio aukštyn jiems teks laukti dar bent kelerius metus. Nors kalbos apie Marijampolės areną pradėtos dar prieš kelis dešimtmečius, statybos septintajame pagal dydį šalies mieste nepradėtos iki šiol.

Alfa.lt dar praėjusių metų pabaigoje rašė apie nesibaigiančią Marijampolės arenos istoriją – ją norėta statyti jau bent trijose vietose, o pastaruoju metu miesto valdžia apsistojo ties variantu statybas vykdyti netoli kelio link Vilkaviškio esančioje Vokiečių gatvėje. Vis tik iki arenos statybų užuomazgų dar teks nueiti ilgą kelią – šiuo metu dar tik rengiamas arenos projekto konkursas, jau nekalbant apie tai, kad vis dar neaiškūs arenos statybų finansavimo šaltiniai.

Tad kol daugelis Lietuvos miestų ir miestelių sėkmingai pasistatė arba statosi LKL reikalavimus atitinkančias arenas, marijampoliečiams telieka stebėti vieną po kito „Sūduvos-Mantingos" triumfus NKL čempionate bei tikėtis, kad LKL vadovo Remigijaus Milašiaus kantrybė neišseks – lygos prezidentas dar vasarį kalbėdamas su Alfa.lt patikino, kad Marijampolės komanda yra laukiama aukščiausiame šalies divizione – jai tereikia modernios arenos.
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis