Reklaminis skydelis

Eurolygos sezoną baigęs R. Pitino papasakojo linksmą istoriją apie tualeto sėdynės (VIDEO)Nors Atėnų „Panathinaikos“ antradienį vėl nusileido Madrido „Real“ klubui ir Eurolygos ketvirtfinalio seriją pralaimėjo sausai, ekipos treneris Rickas Pitino nebuvo itin nusiminęs.Žodžių kišenėje neieškojęs treneris pasakojo šmaikščią istoriją apie tualeto sėdynę.

„Kai perėmiau vairą, šansai patekti į atkrintamąsias buvo menki. Patekimas į ketvirtfinalį buvo didelis įvykis. Man patiko čia dirbti. Vaikinai yra tokie, kuriuos treniruoti yra malonu. Mes turėjome nuostabų, labai aistringą savininką, puikų generalinį vadybininką. Man viskas čia patiko.

Turiu savo rūbinę, kur galiu persirengti ir nusiprausti. Visą sezoną prašiau, kad ją išvalytų ir išnaikintų pelėsį. Smagiausia dalis ta... Gal ir neturėčiau pasakoti, bet tualeto sėdynė buvo sulūžusi ir kaskart man atsisėdus, skildavo pusiau.Bet tada, kai patekome į atkrintamąsias, pelėsis staiga dingo, o tualetas buvo sutaisytas. Labai tai vertinu. Galbūt reikės ją pasiimti ir atsivežti namo kaip trofėjų“, - teigė R. Pitino.

Dabar R.Pitino ir komandos dar laukia Graikijos čempionato atomazga. Abejojama, ar strategas galėtų likti Atėnų klube dar vienam sezonui.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis