Kaunui sako „ne“: kitų metų finalo ketvertą pretenduoja rengti Eurolygos ekipų nė neturintys miestaiSurengti Eurolygos finalo ketvertą jau ne vienerius metus svajojančiam Kaunui dar teks palaukti.Kol Vitorijoje vyksta šio sezono lemiamos turnyro kovos, imta braižyti ateinančių kelerių metų finalo ketvertų kontūrai.

Prancūzijos dienraštis „L'Equipe" praneša, kad 2020-aisiais metais keturios stipriausios Eurolygos ekipos turėtų rinktis į Paryžių, kuriame finalo ketvertas jau vyko 2010 m. Savo ruožtu ispanų „El Correo" tam prieštarauja – pasak jų, Eurolyga šią privilegiją veikiausiai suteiks Berlynui arba Hamburgui.

Vokietijos sostinė finalo ketverto varžybas priėmė 2009 ir 2016 metais, o uostamiestis lemiamų turnyro kovų dar nėra organizavęs.Įdomu tai, kad Hamburgas nepasižymi itin giliomis krepšinio tradicijomis – antras pagal dydį Vokietijos miestas net neturi komandos aukščiausioje šalies lygoje.

Kalbos apie finalo ketvertą Kaune paūmėjo pernai, kai iki Eurolygos elito užkilęs „Žalgiris" nužengė iki pat pusfinalio. Nors Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu neseniai patikino, kad vieną dieną lemiamos turnyro kovos tikrai užsuks ir į Lietuvą, bent jau kol kas tai nėra įmanoma dėl infrastruktūros spragų Kaune.


Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama