Blogos žinios „Žalgiriui“: „Olympiacos“ neketina paleisti „Žalgirį“ dominančio gynėjoPirėjo „Olympiacos“ komanda neketina paleisti Kauno „Žalgirio“ susidomėjimo sulaukusio Nigelio Williamso-Gosso.„Eurohoops“ praneša, kad krepšininkas yra svarbi detalė kito sezono komandoje ir „Olympiakos“ jo nepaleis.

Pirėjo klubas gynėją išleistų tik tuo atveju, jei kas nors išpirktų jo kontraktą arba įžaidėjas pasuktų į NBA. Teisės į žaidėją priklauso Jutos „Jazz“ ekipai.

Skelbiama, jog „Žalgiris“ yra vienintelė juo susidomėjusi Eurolygos komanda, tačiau Lietuvos čempionai jokio oficialaus pasiūlymo nepateikė.Primename, jog „Olympiakos“ gynėjas buvo „Žalgirio“ prioritetų viršūnėje ir praėjusią vasarą.

Šį sezoną Eurolygos turnyre N. Williamsas-Gossas vidutiniškai rinkdavo po 9,2 taško, 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir 2 atkovotus kamuolius.

Graikijos čempionate atletas vidutiniškai įmesdavo po 11,3 taško, atlikdavo po 4,6 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo po 2,5 kamuolio ir rinkdavo po 12,8 naudingumo balo.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama