Reklaminis skydelis

Ar Š. Jasikevičius liks „Žalgiryje“? (Pokalbiai su NBA klubais dar vyksta)Šarūnas Jasikevičius vyriausiojo trenerio darbe praleido dar tik tris su puse sezono, tačiau jis jau spėjo tapti antru tituluočiausiu strategu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) istorijoje.Su Kauno „Žalgiriu“ eilinį kartą vietines pirmenybes laimėjęs Šaras iškovojo jau ketvirtąjį titulą kaip komandos vyr. treneris, o pagal šį rodiklį jis atsilieka tik nuo šešis trofėjus pasiekusio Jono Kazlausko.

Dabar svarbiausias klausimas, ar Šaras liks Kaune, kurio ateitis „Žalgiryje“ nėra aiški. Juo domisi Memfio „Grizzlies“ ir dar keli Eurolygos klubai.

Pernai Šaras buvo tarp kandidatų treniruoti Toronto „Raptors“.

BasketZone.lt žiniomis, Š. Jasikevičius veikiausiai liks Kaune, nebent „Grizzlies“ pakvies vadovauti NBA ekipai.Verta paminėti, kad Memfio klubas vis dar rimtai svarsto Š. Jasikevičiaus kandidatūrą, o pokalbiai tarp komandos vadovų ir lietuvio vyksta nuolat.

„Kiek žinote, jie dar neturi trenerio. Šnekėti galima daug ką, bet kiek suprantu, dabar esame informacijos rinkimo stadijoje. Nežinau, ar nueisime iki kažko rimčiau, ar ne. Nenoriu plėstis šioje temoje, kaip ir dėl visokių gandų ir dėl savęs, ir dėl tų žaidėjų, kurie gali ateiti į „Žalgirį“. Reikia laukti oficialių žinių abejose situacijose, o tada bus galima diskutuoti“, - po trečiųjų LKL finalo rungtynių teigė Š. Jasikevičius.

Primename, jog „Žalgirį“ tikrai palieka Brandonas Daviesas, Aaronas White'as ir Nate'as Woltersas.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis