Reklaminis skydelis

Ch. Barkley įgėlė „Warriors“ ekipai: „Kalti yra „Warriors“. Tai, ką jie padarė, nebuvo teisinga“Praėjusią naktį buvo sužaistos penktosios NBA finalo serijos rungtynės, po kurios vėl traumą patyrė Oklando „Warriors“ lyderis Kevinas Durantas.Spėjama, kad puolėjas patyrė Achilo sausgyslės traumą.

Buvęs krepšininkas, o dabar krepšinio analitiku dirbantis Charlesas Barkley apkaltino „Warriors“ ekipą dėl K. Duranto traumos.

„Dabar visi bando ieškoti kaltų ir spėlioja, kas šioje situacijoje kalčiausias. Aš tvirtai sakau, kad kalti yra „Warriors“ klubas. Tai, ką jie padarė, nebuvo teisinga. Pažiūrėkite į kelias pastarąsias savaites: pasipylė naujienos, kaip jo trauma – košmaras, nes komanda laimėjo be jo, vėliau pasirodė naujienos apie klubo nusivylimą Kevinu. Taip žmogui tenka atitinkamas spaudimas ant pečių“, – pasakojo Ch. Barkley.Primename, jog iškart po mačo spaudos konferencijoje apsilankė „Warriors“ krepšinio operacijų prezidentas Bobas Myersas, kuris jausmingoje spaudos konferencijoje prisiėmė kaltę.

„Iš pradžių tai buvo blauzdos trauma. Dabar – Achilo sausgyslės, – patvirtino B. Myersas ir pripažino, kad leisti K. Durantą į aikštę penktajame mače buvo nutarta bendru sutarimu, tačiau jis prisiėmė ir kaltę. – Jeigu norite kažką dėl to kaltinti, kaltinkite mane. Aš esu atsakingas už tokio lygio sprendimus.“


BasketZone.lt
ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis