Reklaminis skydelis

NBA naujokų biržoje laimę bandys trys lietuviai: kurio iš jų šansai būti pakviestam yra didžiausi?Pirmadienio naktį pasibaigus NBA naujokų biržos paraiškų atsiėmimo terminui, tarp kandidatų būti pakviestais liko trys lietuviškos pavardės.Birželio 20-ąją Brukline vyksiančioje biržoje savo vardą ir pavardę tikėsis išgirsti Vilniaus „Ryto" puolėjas Deividas Sirvydis, Kauno „Žalgiriui" priklausantis, bet praėjusiame sezone Alytaus „Dzūkijai" skolintas Matas Jogėla ir Kanados pilietybę turintis, tačiau iš Lietuvos kilęs ir norą žaisti mūsų šalies rinktinėje kiek anksčiau išreiškęs Ignas Brazdeikis, kuris praėjusiame sezone gynė Mičigano universiteto garbę NCAA pirmenybėse.

Paskutinėmis akimirkomis paraiškas atsiėmė trys jas anksčiau pateikę lietuviai – Klaipėdos „Neptūne" rungtyniavęs Gytis Masiulis, Vitorijos „Baskoniai" priklausantis Tadas Sedekerskis ir Tartu „Ulikooli" įžaidėjas Arnas Velička.

Tarp trijų savo laimę bandysiančių krepšininkų geriausiai vertinamas D. Sirvydis, išsiskiriantis savo taiklia ranka ir snaiperio pozicijai aukštu ūgiu (202 cm) ir ilgomis rankomis. 19-mečiui ESPN prognozuoja 44-ąjį, „The Athletic" – 46-ąjį, o „The Ringer" – 41-ąjį šaukimą.

Kiek prastesnės perspektyvos šviečiamos I. Brazdeikiui. 201 cm galingo sudėjimo ir taiklios rankos žaidėjas dar prieš kelias mėnesius buvo laikomas pirmojo rato šaukimu, tačiau dabar aukščiausią poziciją jam duoda „The Ringer", prognozuojantis Kanados lietuviui 51-ąjį šaukimą. „The Athletic" I. Brazdeikį mato 58-uoju šaukimu, o ESPN nemano, kad Mičigano universiteto puolėjas pateks tarp 60-ties laimingųjų.Atletiškumu pasižymintis M. Jogėla vertinamas prasčiausiai iš trijų lietuvių. 20-metis nepatenka nė į vienos žiniasklaidos priemonės 60-tuką, tačiau paraiškas paskutinę akimirką atsiėmus kai kuriems žaidėjams, šansų būti pakviestam gali atsirasti ir jam. Juolab, kad už Atlanto pastaruoju metu itin vertinami atletiški ir neblogu pataikymu pasižymintys žaidėjai.

Be šių trijų žaidėjų, NBA naujokų biržoje teoriškai gali būti pakviesti ir dar bent du lietuviai – „Žalgirio" „centras" Laurynas Birutis ir „Ryto" vidurio puolėjas Martynas Echodas.

Šiems 1997 m. gimusiems aukštaūgiams paraiškos teikti nė nereikėjo, mat NBA numato, jog bet kuris 22 metų sulaukęs krepšininkas gali būti pašauktas naujokų biržoje be jų pačių sutikimo.

Tiesa, vargu, ar kažkuris iš šių žaidėjų išgirs savo pavardę per renginį Brukline.

Visi trys aukščiau minėti žiniasklaidos kanalai vieningai sutaria dėl pirmojo naujokų biržos šaukimų trejeto. Manoma, kad pirmuoju Naujojo Orleano „Pelicans" pasirinks Djuko universiteto sensaciją Zioną Williamsoną, Jono Valančiūno atstovaujami Memfio „Grizzlies" turėtų rinktis gynėją Ja Morantą, o Niujorko „Knicks" veikiausiai rinksis puolėjas R.J. Barrettą.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama