Reklaminis skydelis

K. Durantas po operacijos kreipėsi į sirgaliusDėl komandos aukojęsis Kevinas Durantas išgirdo liūdniausią diagnozę iš medikų. Vienam geriausių pasaulio krepšininkų trūko dešiniosios kojos Achilo sausgyslė – šią žinią instagrame patvirtino pats „Golden State Warriors“ puolėjas.Į Niujorką išskraidintam žaidėjui atlikti tyrimai, o patvirtinus diagnozę buvo skubiai atlikta ir operacija. Ši praėjo sėkmingai.

„Noriu visiems pranešti, kad man tikrai nutrūko Achilo sausgyslė. Šiandien man buvo atlikta operacija ir ji buvo sėkminga, – naktį iš antradienio į trečiadienį rašė K. Durantas. – Mano sugrįžimo kelias prasideda dabar. Šalia savęs turiu šeimą ir artimuosius, dėkojame visiems už jūsų šiltas žinutes.

Kaip jau sakiau pirmadienį, esu labai nusiminęs, tačiau viskas gerai. Krepšinis yra didžiausia mano meilė ir tą vakarą norėjau rungtyniauti ir padėti savo komandos draugams iškovoti trečią titulą iš eilės.“View this post on Instagram

What’s good everybody I wanted to update you all: I did rupture my Achilles. Surgery was today and it was a success, EASY MONEY My road back starts now! I got my family and my loved ones by my side and we truly appreciate all the messages and support people have sent our way. Like I said Monday, I'm hurting deeply, but I'm OK. Basketball is my biggest love and I wanted to be out there that night because that’s what I do. I wanted to help my teammates on our quest for the three peat. Its just the way things go in this game and I'm proud that I gave it all I physically could, and I'm proud my brothers got the W. It's going to be a journey but I'm built for this. I’m a hooper I know my brothers can get this Game 6, and I will be cheering  with dub nation while they do it.

A post shared by 35 (@easymoneysniper) onK. Durantas dar gegužės 9-ąją patyrė dešiniosios blauzdos traumą, dėl kurios jis nerungtyniavo ilgiau nei mėnesį. Vis tik gavęs leidimą iš gydytojų krepšininkas grįžo į aikštę penktajame NBA finalo mače, kai „Warriors“ jau atsiliko serijoje nuo Toronto „Raptors“ 1-3.

Vos 12 minučių spėjęs sužaisti K. Durantas pelnė 11 taškų, o net ir be jo antrojo kėlinio pradžioje likę „kariai“ sugebėjo išplėšti pergalę 106:105 ir sušvelninti serijos rezultatą.

Tikslus puolėjo reabilitacijos laikotarpis dar nėra žinomas, tačiau manoma, kad be krepšinio K. Durantas praleis mažiausiai pusmetį.

Sunki jo trauma gali sukrėsti ir NBA laisvųjų agentų rinką, mat 30-metis puolėjas turėjo būti norimiausias jos taikinys, į kurį rankas tiesė mažiausiai keturios ekipos. Visgi dabar tikėtina, kad K. Durantas pasinaudos savo dabartinėje sutartyje numatyta galimybe ir dar bent metams liks „Warriors“ gretose.

12-ąjį sezoną NBA lygoje žaidęs K. Durantas reguliariajame sezone vidutiniškai rinko po 26 taškus, atkovojo po 6,4 kamuolio ir atliko po 5,9 rezultatyvaus perdavimo. Atkrintamosiose varžybose iki traumų jo rezultatyvumo vidurkis buvo išaugęs iki 35,4 taško, o kiti rodikliai nukritę iki 5,2 atkovoto kamuolio ir 5 rezultatyvių perdavimų ribos.

K. Durantas sykį yra tapęs naudingiausiu NBA sezono krepšininku, o pastaruosius dvejus metus su „Warriors“ ne tik tapo NBA čempionu, bet ir buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis