Reklaminis skydelis

A. Džordževičius tarp pasaulio čempionato favoritų mato ir LietuvąSerbijos rinktinės vyriausiasis treneris Aleksandras Džordževičius atsargiai žvelgia į savo šansus planetos pirmenybėse, o tarp favoritų išskyrė ir Lietuvos nacionalinę komandą.„Laikas pastumti emocijas į šalį ir šaltu protu išanalizuoti situaciją. Mūsų laukia labai sunkus pasaulio čempionatas. Kai kurios nacionalinės ekipos atrodo gerokai sustiprino savo sudėtį, pradedant nuo Graikijos ir Giannio Antetokounmpo, labiausiai dominuojančio krepšininko NBA“, – teigė jis.

Anot Serbijos rinktinės trenerio, prie favoritų priskiriamos Prancūzija, Lietuva, Ispanija, Australija, Kanada, JAV ir Kinija.

„Ispanija, nepaisant Pau Gasolio ir Juano Carloso Navarro neturėjimo, išlieka tarp favoritų. Užtenka pažiūrėti į NBA finalą, kuriame žaidžia Marcas Gasolis ir Serge'as Ibaka, o jiems vadovauja Sergio Scariolo.

Prancūzija ir Lietuva yra tarp labai aukšto meistriškumo komandų ir jos pavojingos bet kuriai varžovei. Tai pavyzdinės krepšinio šalys. Taip pat Turkija ir Rusija turės galimybę parodyti savo lygį.JAV rinktinės sprendimas vyr. treneriu samdyti Greggą Popovichių tik parodo, kaip rimtai nusiteikusi ši komanda“, – kalbėjo A. Džordževičius.

Strategas taip pat savo tautiečių prašė neužbėgti įvykiams už akių ir nenuvertinti priešininkų.

„Tikiu savo komanda ir žaidėjais, bet neturime galvoti, kad čempionate mums vieta finale jau garantuota, kad esame favoritai. Per 15 dienų žaisime 8 rungtynes. Tai reiškia, kad visi 12 krepšininkų turės būti pasirengę sunkiems iššūkiams“, – atskleidė A. Džordževičius.

Serbija pasaulio čempionate pateko į D grupę, kur kausis su Italijos, Filipinų ir Angolos rinktinėmis.

Serbijos rinktinės kandidatų sąrašas:

Draganas Apičius, Aleksa Avramovičius, Stefanas Birčevičius, Nemanja Bjelica, Bogdanas Bogdanovičius, Nemanja Dangubičius, Ilija Djokovičius, Ognjen as Dobričius, Marko Guduričius, Ognjenas Jaramazas, Stevanas Jelovacas, Nikola Jokičius, Nikola Jovanovičius, Stefanas Jovičius, Nikola Kaliničius, Dejanas Kravičius, Ognjenas Kuzmičius, Branko Lazičius, Vladimiras Lučičius, Milanas Mačvanas, Vanja Marinkovičius, Bobanas Marjanovičius, Vasilije Micičius, Draganas Milosavljevičius, Nikola Milutinovas, Nikola Miškovičius, Nemanja Nedovičius, Stefanas Potas, Miroslavas Raduljica, Borisa Simaničius, Marko Simonovičius, Milošas Teodosičius, Dejan Todorovičius ir Rade Zagoracas.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama