Gražiai su „Žalgiriu“ atsisveikinęs B. Daviesas: „Nesulaukiu, kuomet aplankysiu Lietuvą kitame sezone“Po dvejų metų Kauno „Žalgirį“ paliekantis Brandonas Daviesas itin šiltai atsisveikino su jį į elitą iškėlusia ekipa ir sirgaliais iš Lietuvos.Į simbolinį geriausių Eurolygos sezono žaidėjų penketą patekęs B. Daviesas nuo kito sezono vilkės „Barcelonos“ marškinėlius, tačiau prieš atversdamas naują karjeros puslapį amerikietis nepamiršo padėkoti ir „Žalgirio“ aistruoliams.

„Ačiū už prisiminimus. Ačiū už tikėjimą, suteiktą pasitikėjimą ir už meilę man! – instagrame rašė B. Daviesas. – Esu labai dėkingas už tai, ką pasiekėme kartu, kokiomis kopėčiomis kartu užlipome ir pasiekėme puikių dalykų. Svarbiausia, kad sukūrėme santykius, kurie išliks amžinai.

Sirgaliams – ačiū už nepakartojamą palaikymą komandai ir ypač man. Itin vertinu visas atsiųstas žinutes, kuriose man linkima sėkmės ir ateityje. Lietuva, aš tavęs pasiilgsiu. Nesulaukiu, kuomet aplankysiu šią šalį kitą sezoną. Aš niekada tavęs nepamiršiu!“, – rašė amerikietis.

Apie 27-erių „centro“ sutartį su „Barcelona“ turėtų būti oficialiai paskelbta jau netrukus – katalonai vakar pralaimėjo Ispanijos čempionato finalą, tad jau artimiausiomis dienomis klubo vadovai turėtų imtis kito sezono dėlionės formavimo.

View this post on Instagram

Dear Žalgiris...(SWIPE RIGHT)

A post shared by Brandon Davies (@realbdavies.0) on

Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama