Reklaminis skydelis

Su M. Kalniečiu ir sirgaliais čempionų titulą šventęs T. Parkeris: tai tik pradžiaKitą sezoną į Eurolygą žengsiantis Vilerbano ASVEL klubas įrodė savo jėgą vietiniame fronte. Penktąsias Prancūzijos čempionato finalo rungtynes prieš „Monaco“ laimėjęs Liono priemiesčio klubas po trejų metų pertraukos susigrąžino šalies čempionų vardą, o po triumfo lemiamose rungtynėse kartu su žaidėjais šventė ir komandos savininkas Tony Parkeris.„Tai tik pradžia!“ – švęsdamas su sirgaliais žadėjo šiemet karjerą baigęs legendinis Prancūzijos krepšininkas.

Iki tol buvęs tik ASVEL dalininkas, tačiau 2014-aisiais tapęs klubo savininku T. Parkeris triumfu Prancūzijos pirmenybėse džiaugiasi jau antrą kartą – pastarąjį sykį Vilerbano ekipa triumfavo 2016 m.

„Tai – nuostabus jausmas. Džiaugiuosi dėl visų, kurie dirba klube, kurie čia žaidžia, dėl sirgalių. Laimėjome Prancūzijos čempionatą, turime vietą Eurolygoje – visos aplinkybės dėliojasi taip, kad klubas ir toliau turėtų progresuoti ir ateityje turėtume puikių perspektyvų“, – kalbėjo T. Parkeris.

ASVEL gretose čempionu šiemet tapo ir Lietuvos rinktinės kapitonas Mantas Kalnietis, su kuriuo T. Parkeris ir visa Vilerbano ekipos vadovybė sieja ateitį ir kitą sezonuą, kai ši komanda jau rungtyniaus Eurolygoje.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama