Paieška


Apsilankyk!Reklama

Ar žinojote? D. Adomaitis „Ryte“ uždirba beveik 10 kartų mažesnę sumą nei Šaras „Žalgiryje“Krepšinio gerbėjai ir apie šį sportą rašantys žurnalistai dažnai mėgsta paskaičiuoti, kiek uždirba vieni arba kiti krepšininkai. Šį kartą kviečiame pasižvalgyti po Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ ekipos trenerių kišenes.Praėjusią vasarą su „Žalgiriu“ sutartį pratęsė Šarūnas Jasikevičius, kuris uždirbo net 850 tūkst. eurų ir pagal šį rodiklį užtikrintai lieka geriausiai apmokamu krepšinio žmogumi Lietuvoje – įskaitant ir trenerius, ir pačius žaidėjus.

Savo ruožtu „Ryto“ žaidimui diriguojantis Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis su sostinės klubu, pasak pranešimų, praėjusią vasarą sudarė trejų metų sutartį. Vis dėlto įdomu tai, kad už pirmąjį šios sutarties sezoną D. Adomaitis gavo viso labo 90 tūkst. eurų – tokius skaičius dar praėjusio sezono LKL finalo serijos metu buvo pateikęs krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis.Bendra naujojo vilniečių stratego sutarties suma siekia 440 tūkst. eurų, tačiau didžiąją dalį jos šakiškis gaus per kitus dvejus metus – 2019-2020 metų sezone D. Adomaičio atlyginimas sieks 200, o dar po metų – 150 tūkst. eurų.

Primename, kad „Žalgirio“ biudžetas praėjusį sezoną buvo apie 10,7 mln. eurų. Tuo tarpų „Ryto“ sąskaitoje - 4,4 mln. eurų.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama