Reklaminis skydelis

Permainos Eurolygoje: išaugo šansai gauti vietą per Europos tauręMiunchene susirinkę Eurolygos vadovai paskelbė apie permainas, kurios laukia 2020 metais.Skelbiama, jog nuo šiol į Eurolygą iš Europos taurės pateks ne tik čempionai, bet ir antrosios vietos laimėtojai. Šie klubai taip pat turės galimybę pasilikti Eurolygoje dar vienam sezonui.

Tokią teisę gaus aukštesnę vietą užėmusi ekipa, atėjusi iš Europos taurės. Tiesa, užimti aukštesnę vietą už konkurentę neužteks, reikės patekti į atkrintamas varžybas.

Jeigu komanda iškovotų tokią teisę, kitą sezoną į turnyrą iš Europos taurės patektų tik čempionai.

Taip pat pranešama, kad viena pagrindinių naujovių, tai, kad patekimas į Eurolygą tiesiogiai nebevyks per vietines Ispanijos, Vokietijos, Adrijos ir VTB Jungtinę lygas.

Vietoj to vardinių kvietimų skaičius padidintas iki trijų.Svarbus pakeitimas yra ir klubų iš vienos šalies limito panaikinimas. Praėjusį sezoną jis sukliudė ispanams, kurie galėjo turėti penkias komandas, bet galiojo keturių ekipų limitas.

Esminiai priimti nutarimai:

* laikytis žymiai griežtesnių finansinių taisyklių.
* trys vardiniai kvietimai. * dvi komandos pateks iš „EurocCup“ (laimėtojas ir finalo dalyvis).
* panaikintos maksimalios klubų kvotos Eurolygoje vienai šaliai, t.y. pavyzdžiui, Ispanijai nebus taikoma keturių klubų kvota.

Kitą sezoną Eurolygoje varžysis Kauno „Žalgirio“, o Europos taurėje – Vilniaus „Ryto“ klubai.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama