CSKA susitarė su Kroatijos krepšinio viltimi (Vilioja dar vieną NBA žaidusį krepšininką)NBA neįsitvirtinęs kroatas Draganas Benderis karjerą veikiausiai tęs Rusijoje.Rusijos žiniasklaida praneša, kad Eurolygos čempionė Maskvos CSKA pasiekė žodinį susitarimą su šiuo kroatu, kuris 2016 metais NBA naujokų biržoje buvo pakviestas ketvirtuoju numeriu.

Jei jis artimiausiu metu negaus pasiūlymo iš kito NBA klubo, apsivilks CSKA marškinėlius, kur jam pažadėta vieta starto penkete.

Aukštaūgis pastaruosius tris sezonus žaidė Finikso „Suns“ ekipoje.

Praėjusį sezoną 21-erių atletas vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 18 minučių, per kurias rinko po 5 taškus ir atkovojo po 4 kamuolius.

***Tuo tarpu „Eurohoops“ skelbia, kad 26 metų 193 cm ūgio Ronas Bakeris sulaukė pasiūlymo iš CSKA ekipos ir rimtai jį svarsto.

Pridedama, kad pats Bakeris yra apsisprendimo kryžkelėje – tarp žaidimo CSKA ir dvišalio kontrakto pasirašymo su NBA ekipa.

R. Bakeris NBA rungtyniauja nuo 2016 metų.

Per tris sezonus NBA amerikietis iš viso sužaidė 96 rungtynes, per kurias fiksavo 3,1 taško, 1,8 rezultatyvaus perdavimo ir 1,4 atkovoto kamuolio.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama