R. Kurtinaitis dėkojo „Rytui“ ir džiaugėsi A. Švedo svoriuMaskvos srities "Chimki" klubo, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Rimas Kurtinaitis, o jam talkina Robertas Kuncaitis ir Aurimas Jasilionis, krepšininkai pradrėjo pasiruošimą naujajam Eurolygos ir VTB Vieningosios lygos sezonui.R.Kurtinaitis oficialiai Rusijos komandos svetainei internete papasakojo, kaip klostėsi pirmosios treniruotės Slovėnijoje.

"Gaila, kad kol kas esame toli gražu ne pilno sudėties. Kuo daugiau laiko praleisime kartu, tuo lengviau bus sezono metu, - dėstė R.Kurtinaitis. - Bet esančiais stovykloje eu patenkintas, taip pat ir jaunimu. Paėmėme aštuonis žaidėjus iš antrosios komandos, o "fizikoje" ir noru jie nenusileidžia "pagrindui".

Naujasis fizinio rengimo treneris Evaldas Kandratavičius yra naujos kartos specialistas, kuris savo darbe panaudoja naujausius mokslinius tyrimus bei žinias. Jis turi didžiulę patirtį ne tik krepšinyje, bet ir lengvosoje atletikoje. Jis labai paklausus specialistas, pagrindinis Lietuvos rinktinės fizinuio parengimo treneris, yra dirbęs su labai pajėgiais strategais ir žaidėjais. Ir esu labai dėkingas Vilniaus "Rytui", kuris atsižvelgė į mano prašymą ir leido Evaldui nutraukti galiojantį kontraktą. Džiaugiuosi, kad dabar jis su mumis, ir nuima nuo mūsų, trenerių, daug rūpesčių, nes seka krūvius, viską nuosekliai suskirsto. Ir jei kyla ginčų, jis įtikina mus būtent savo moksliškai pagrįsta nuomone.Palaikome ryšius su visais legionieriais bei nespėjusiais pasveikti krepšininkais. Pažymėsiu, kad Aleksejus Švedas vasarą numetė svorio, apie aštuonis kilogramus, gerai padirbėjo. Labai gaila, kadjis turi problemų su čiurna ir negali priimti visų krūvių. Tačiau Lioša atsakingai ruošiasi pagal individualią programą, kurią jam sudarė gydytojai ir fizinio rengimo treneris. Timofejus Mozgovas labai stengiai, dirba, greitai jis prisijungs prie komandos. Kas liečia Evansą, Jerebko, Kramerį, jie greitai susitvarkys dokumentus ir jau po savaitės bus su mumis."

R.Kurtinaitis buvo paklaustas ir dėl žinios apie Davido Blatto sunkią ligą.

"Vasarą buvome susitikę Eurolygos komandų trenerių pasitarime Barselonoje. Kai kurių dalykų net nereikia aiškinti, susirgo mums artimas žmogus, krepšinio šeimos narys, pergyvena visi. Tačiau Davidas - labai stiprus žmogus, jis realiai priima negandas ir kovoja su jomis, jis yra pavyzdys, kaip nereikia prarasti ūpo sudėtingiausiose situacijose. Noriu jam palinkėti sveikatos ir atkaklumo kovojant", - pakomentavo strategas.


Eurobasket.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama