Argentina su sugrįžusiu F. Campazzo sutriuškino Pietų Korėją

Pasaulio čempionato B grupės favoritė Argentina turnyro starte vargo tik kiek daugiau nei pusę kėlinio.

Pietų Amerikos čempionai Vuhano mieste 95:69 sutriuškino Pietų Korėjos krepšininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Korėjiečiai pirmajame ketvirtyje dar buvo išlyginę rezultatą 9:9, tačiau argentiniečiai kėlinį užbaigė atkarpa 13:2 ir susikrovę dviženklį pranašumą atgal nebesižvalgė.

Nugalėtojų gretose tarp lyderių buvo po traumos netikėtai greitai pasveikęs Facundo Campazzo. Madrido „Real" gynėjas antradienį susižeidė čiurną ir manyta, kad jam teks praleisti turnyro startą, tačiau 179 cm žaidėjas ne tik išbėgo mače su Pietų Korėja, bet ir atseikėjo jai 11 taškų.

Kitose B grupės rungtynėse kiek anksčiau rusai 82:77 palaužė Nigeriją.

Argentina: Nicolas Laprovittola 17 (5/11 trit.), Luisas Scola 15 (2/11 dvit., 3/4 trit., 9 atk. kam.), Gabrielis Deckas 12, Facundo Campazzo 11 (6 rez. perd.), Luca Vildoza 10.

Pietų Korėja: Guna Ra 31 (10/21 metimai, 9/12 baud., 15 atk. kam.), Junghyun Lee 15 (7 rez. perd.).