Po pertraukos susiėmę kinai namuose vykstantį pasaulio čempionatą pradėjo pergale

Pirmą kartą pasaulio krepšinio čempionatą rengianti Kinija pergalingai atidarė turnyro grupių etapo kovas.

Po ilgosios pertraukos atkutę kinai 70:55 (14:16, 15:13, 22:12, 19:14) nugalėjo Dramblio Kaulo Krantą ir A grupėje prisijungė prie anksčiau taip pat pergalę iškovojusios Lenkijos, kurį nugalėjo Venesuelą.

Sėkmingiau rungtynes pradėję „drambliai" antrajame kėlinyje pirmavo 23:17, o po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus 29:29.

Visgi kinai po pertraukos perėmė iniciatyvą ir trečiajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, kurią iki rungtynių pabaigos tik dar labiau padidino.

Dramblio Kaulo Krantas: Guy Landry Edi 10, Mohamedas Kone 9 (8 atk. kam.), Souleymanas Diabate ir Vafessa Fofana po 8.

Kinija: Yi Jianlianis 19 (8 atk. kam.), Guo Ailanas17 (9 rez. perd.), Zhou Qi 12 (6 atk. kam.), Zhai Xiaochuan 10 (5/5 dvit., 8 atk. kam.).