Paieška


Apsilankyk!Reklama

BasketZone.lt pristato konkursą: atsakyk į klausimus ir laimėk išskirtinę „Samera“ apyrankę (Nugalėtojas)Krepšinio naujienų portalas BasketZone.lt ir rankų darbo apyrankės Samera skelbia konkursą.Savo skaitytojams siūlome laimėti rankų darbo apyrankę. Viskas, ką reikia jums padaryti, teisingai atsakyti į 4 klausimus iki 2019-09-14 d. 24:00 val.

Iš visų teisingai atspėjusių burtų keliu išrinksime vieną laimingąjį, kuriam ir atiteks prizas.

PRIZAS:Daugiau apie „Samera“ rasite ČIA


KLAUSIMAI ir ATSAKYMAI:

1. Kas buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas praėjusiame pasaulio krepšinio čempionate 2014 m.? (Teisingas atsakymas: Jonas Valančiūnas)

2. 1998 m. pasaulio krepšinio čempionatas buvo vienintelis per pastaruosius 30 metų, kurio naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas krepšininkas, niekad nežaidęs NBA. Kas toks? (Teisingas atsakymas: Dejanas Bodiroga)

3. Kokiais metais vykusiame pasaulio čempionate Lietuvos rinktinė vienintelį kartą pasaulio čempionatų istorijoje nugalėjo JAV rinktinę? (Teisingas atsakymas: 1998 metais)

4. 2006 m. pasaulio čempionate jis buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas. Tada niekas nesitikėjo, kad tai paskutinis oficialus turnyras, kuriame jis atstovauja Lietuvai. Kas jis? (Teisingas atsakymas: Arvydas Macijauskas)

ATNAUJINTA: Laiku ir teisingu formatu teisingą spėjimą pateikė 16 konkurso dalyvių: Ištraukus burtus paaiškėjo, jog rankų darbo apyrankė „Samera“ atitenka „Aurimas Mesk“. Sveikiname laimėtoją, dėl prizo atsiėmimo prašome iki rugsėjo 25 d. susisiekti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Ačiū dalyvavusiems.

Konkurso taisyklės:  

1. Atsakyti į klausimus gali Facebook.com socialinio tinklo arba BasketZone.lt portalo vartotojai.  

2. Atsakymus pateikti tokia forma: 1. krepšinis, 2. 1984 metai, ir ttp. Bet kokie kiti atsakymų variantai bus ignoruojami ir neužskaitomi galutiniuose rezultatuose.  

3. Galima į klausimus atsakyti tik 1 kartą, jei bus bandoma atsakyti kelis kartus – visi Jūsų atsakymai bus anuliuojami ir dalyvis automatiškai nebedalyvaus konkurse.  

4. Pasibaigus konkursui, laimėtoju bus skelbiamas tas konkurso dalyvis, kuris atsakys tiksliai į klausimus. Jei tokių, kurie atsakys teisingai į klausimus bus nei vienas, bus traukiami burtai ir atrenkamas laimėtojas. Jeigu atsitiks taip, kad niekas neatsakys į visus klausimus, laiminguoju taps tas, kuris bus atsakęs į daugiausiai klausimų, jei tokių bus ne vienas – laimėtojas bus išrinktas burtų keliu.  

5. Griežtai draudžiami naudoti daugiau nei vieną vartotoją iš vieno IP adreso – tokie vartotojai bus šalinami iš konkurso be įspėjimo.  

6. Griežtai draudžiami naudoti pagalbines programas (proxy, vpn ir kita).  

7. Prizas pristatomas per dviejų savaičių laikotarpį.  

8. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę bet kada pakeisti taisyklių nuostatas.  

Sėkmės dalyviams linki krepšinio naujienų portalas BasketZone.lt ir rankų darbo apyrankės „Samera“!

 BasketZone.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama