Neprireikė net Giannio siautėjimo: geležinė graikų gynyba sukaustė Juodkalniją

Ryškiausią pasaulio čempionato žvaigždę į Kiniją atsivežusiai Graikijos rinktinei pirmenybių starte neprireikė fantastiškų įprastai siautėjančio Giannio Antetokounmpo rungtynių.

Nandzinge vykstančiose F grupės kovose graikai užtikrintai 85:60 (17:9, 25:7, 21:22, 22:22) sudorojo Juodkalnijos rinktinę ir čempionatą pradėjo pergalingai.

Graikų pergalę lėmė įspūdinga gynyba pirmoje rungtynių pusėje – per pirmus du kėlinius jie praleido vienženklį taškų skaičių, o per ilgąją pertrauką pirmavo net 42:16.

Nors juodkalniečiai antroje pusėje kiek pagyvėjo ir pelnė 44 taškus, intrigos atkurti jiems nepavyko ir graikai iškovojo triuškinančią pergalę.

Pirmą kartą pasaulio čempionatą rungtyniaujantis G. Antetokounmpo žaidė vos 16 minučių, per kurias pelnė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Kitose F grupės rungtynėse kiek anksčiau Brazilija 102:94 nugalėjo Naująją Zelandiją.

Graikija: Georgios Printezis 16, Georgios Papagiannis 15 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 10 (8 atk. kam.).

Juodkalnija: Nikola Vucevičius 12 (6/13 dvit.), Petaras Popovičius 11 (3/8 dvit.), Milko Bjelica ir Nikola Ivanovičius po 9.