+105 per dvejas rungtynes: serbai ir toliau dominuoja pasaulio čempionate

Vienais pasaulio čempionato favoritų laikomi Serbijos krepšininkai ir toliau dominuoja D grupės varžybose Fošane.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai antrajame turnyro mače net 126:67 (28:13, 34:22, 37:13, 27:19) sutriuškino Filipinus ir pavijo kiek anksčiau antrąją pergalę iškovojusią Italiją.

Pirmajame pirmenybių susitikime Serbija 105:59 nugalėjo Angolą, tad pirmuosius du mačus serbai laimėjo bendru 105 taškų skirtumu.

Antrajame mače prieš Filipinus serbai problemų turėjo tik pusę kėlinio. Sužaidus 5 minutes rezultatas dar buvo lygus 9:9, bet tuomet šovė į priekį 16:2 ir jau po pirmojo ketvirčio solidžiai pirmavo 25:11.

Antrajame kėlinyje filipiniečiai dar buvo kiek sumažinę savo atsilikimą (28:39), bet serbai dar sykį spurtavo – šįsyk 23:7 bei ėmė triuškinti varžovus.

Antroji rungtynių pusė jau tapo tik formalumu, o krepšiniu mėgavęsi serbai tik didino savo pranašumą, galiausiai pasiekusį net 59 taškus.

Iškovoję pergalę tokiu skirtumu serbai pagerino lig šiol lietuviams priklausiusį didžiausios persvaros rekordą šiame pasaulio čempionate. Lietuvos rinktinė sekmadienį Senegalą sutriuškino 54 taškų skirtumu (101:47).

Serbai D grupės kovas užbaigs trečiadienį, kai dėl pirmosios vietos kausis su italais.

Serbija: Nemanja Bjelica 20 (7/7 metimai), Bogdanas Bogdanovičius 17 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Miroslavas Raduljica 13, Marko Guduričius 12, Nikola Jokičius (7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Vasilije Micičius (7 rez. perd.) po 11.

Filipinai: Jaymaras Perezas 16, Paulas Johnas Dalistanas 15 (0/5 trit.), June Maras Fajardo 8 (6 atk. kam.).