Ispanams teko pavargti: į sunkią pergalę vedė R. Rubio ir M. Gasolio duetas

Antrąją pergalę Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate iškovojo Ispanijos rinktinė.

Tiesa, dėl jos Sergio Scariolo auklėtiniams teko pakovoti – Puerto Riką jie palaužė tik 73:63.

Kaip ir pirmosiose rungtynėse prieš Tunisą, ispanai didžiąją pirmosios susitikimo pusės dalį atsiliko nuo varžovų, o vienu metu turėjo ir 6 taškų deficitą. Visgi sėkmingai finišavę antrajame kėlinyje jie sugebėjo išsiveržti į priekį 36:35.

Puerto Rikas laikėsi arti ispanų ir trečiajame kėlinyje, kol pastarieji spurtavo ir susikrovė 14 taškų persvarą (57:43).

Vis dėlto puertorikiečiai dar sugebėjo patampyti nervus Ispanijos rinktinės sirgaliams, kai ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki 63:69. Tiesa, daugiau intrigos įnešti į rungtynes Amerikos žemyno atstovams jau nepavyko.

Į pergalę ispanus vedė atitinkamai 19 ir 17 taškų surinkusių lyderių Marco Gasolio ir Ricky Rubio duetas.

Dvi pergales iškovoję ispanai užsitikrino vietą kitame etape, o su viena likęs Puerto Rikas dėl antrosios vietos C grupėje trečiadienį kausis su Tunisu.

Ispanija: M.Gasolis (7 atk. kam.) - 19, R.Rubio (8 atk. kam.) - 17, S.Llullas (0/6 trit.) - 9, J.Hernangomezas - 8 taškai.

Puerto Rikas: G.Clavellas - 13, G.Browne'as (6 rez. pers.) - 11, D.Huertas - 7 taškai.