Paaiškėjo Lietuvos rinktinės varžovai antrajame etape (VIDEO)Nors iki pasaulio čempionato grupių etapo pabaigos komandoms dar liko sužaisti po vieną susitikimą, jau aišku, su kuo Lietuvos rinktinei teks grumtis antrajame etape.Tai išaiškėjo po to, kai G grupės rungtynėse Prancūzija 103:64 sutriuškino Jordanijos rinktinę ir užsitikrino vietą kitame etape.

Be jų, į L grupę, kurioje žais po dvi geriausias G ir H grupių komandos, jau pateko netikėtai vokiečius eliminavusi Dominikis Respublika, Australija ir Lietuva.

Iš L grupės į ketvirtfinalį pateks dvi komandos, o lietuvių rungtynės su Prancūzijos ir Dominikos Respublikos komandomis vyks ateinantį šeštadienį ir pirmadienį. Tiesa, kokia tvarka vyks susitikimai, paaiškės tik po paskutinių grupės rungtynių.

Naujosios grupės:

I grupė:

Lenkijos rinktinė
Antra A grupės komanda
Argentinos rinktinė
Rusijos rinktinė

J grupė:

Ispanijos rinktinė
Antra C grupė rinktinė
Serbijos rinktinė
Italijos rinktinė

K grupė:

JAV rinktinė
Antra E grupės rinktinė
Brazilijos rinktinė
Antra F grupės rinktinė

L grupė:

Prancūzijos rinktinė
Dominikos respublikos rinktinė
Lietuvos rinktinė
Australijos rinktinėPrancūzai akistatoje su Jordanija vargo pusantro kėlinio. Antrojo ketvirčio viduryje jie pirmavo tik 36:33, bet tuomet spurtavo net 20:0 ir nutolę 56:33 atgal nesigręžiojo.

Rezultatyviausiai rungtyniavo 19 taškų įmetęs Nando De Colo, dar atlikęs ir 8 rezultatyvius perdavimus. Rudy Gobertas pelnė 16 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Prancūzija: Nando De Colo 19 (8 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (13 atk. kam.), Evanas Fournier 13, Frankas Ntilikina 12, Amathas M'Baye'us 11.

Jordanija: Daras Tuckeris 20, Zaidas Abbasas 12 (7 atk. kam.), Freddy Ibrahimas 9, Mahmoudas Abdeenas 8.

Alfa.lt (VIDEO - LNK)Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama