Pergalingą tritaškį paskutinėmis sekundėmis smeigęs Puerto Rikas – kitame pasaulio čempionate etape (VIDEO)

Kai jau laimi, tai tik po dramatiško trilerio. Šeštadienį po paskutinės sekundės metimo palaužę Irano krepšininkus, šiandien Puerto Riko žaidėjai tą patį pakartojo ir mače su Tunisu.

C grupės susitikime Guangdžou mieste puertorikiečiai 67:64 (19:18, 19:14, 14:23, 15:9) parklupdė tunisiečius ir užsitikrinę antrąją vietą grupėje žengė į antrąjį pasaulio čempionato etapą.

Likus keturioms su puse minutės Makramas Ben Romdhane‘as dvitaškiu padidino Tuniso persvarą iki 5 taškų (64:59), tačiau tai, kaip vėliau paaiškėjo, buvo paskutiniai Afrikos komandos taškai šiose rungtynėse.

Mačo prieš Iraną didvyris Davidas Huertas likus žaisti pusantros minutės tritaškiu išlygino rezultatą, o rungtynių herojumi tapo Gary Browne‘as. Gynėjas likus žaisti 5,1 sek. smeigė tritaškį ir išplėšė savo komandai pergalę – laiko dar turėjusių tunisiečių atsakas buvo nesėkmingas.

Puerto Riko krepšininkai antrajame etape žais J grupėje, kur jų varžovais bus Serbijos ir Italijos rinktinės. Taip pat šioje grupėje žais ir Ispanija, prieš kurią Puerto Rikas jau pralaimėjo.

Savo ruožtu tunisiečiams ši nesėkme – dvigubai skaudi. Pergalė jiems buvo garantavusi ne tik vietą kitame etape, bet ir bilietą į kitų metų olimpines žaidynes, kadangi Tunisas būtų tapęs geriausiai pasaulio čempionate pasirodžiusia Afrikos komanda.

Netekę šio šanso Tuniso krepšininkai bus priversti kautis dėl olimpinio bilieto kovose dėl 17-32 vietų.

Puerto Rikas: Renaldo Balkmanas 14 (9 atk. kam., 4 blk.), Davidas Huertas 10 (2/10 dvit.), Gary Browne'as 9 (8 rez. perd.).

Tunisas: Salahas Mejri (9 atk. kam.) ir Omaras Abada (6 per. kam.) po 14, Michaelas Rollas 13 (5 rez. perd.), Makramas Ben Romdhane'as 12 (9 atk. kam.).