Po žibėjusio B. Bogdanovičiaus vedamos Serbijos kojomis krito ir italai

Pasaulio čempionato favoritė Serbijos tęsia pergalingą žygį Kinijoje.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai paskutinėse D grupės rungtynėse užtikrintai 92:77 (28:23, 22:19, 20:15, 22:20) nugalėjo Italiją ir su trimis pergalėmis užėmė pirmąją vietą.

Beveik visų rungtynių metu pirmavę serbai dar pirmoje susitikimo pusėje turėjo dviženklę persvarą, bet italai trečiojo kėlinio viduryje ją ištirpdė (53:55).

Visgi toliašaudę varžovų artileriją apriboję serbai netruko susigrąžinti dviženklio pranašumo, kuris ketvirtajame kėlinyje buvo viršijęs ir 20 taškų, bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Naujai sudarytoje J grupėje antrajame etape serbai ir italai kausis prieš Ispanijos ir Puerto Riko krepšininkus.

Italija: Danilo Gallinari 26 (8 atk. kam.), Marco Belinelli 15, Danielis Hackettas 13, Alessandro gentile 11.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 31 (6/11 trit., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Nikola Jokičius 15 (6 atk. kam.), Niroslavas Raduljica 12 (12/13 baud.), Stefanas Jovičius 11.