Rusų šturmą atlaikiusi Argentina iškovojo svarbią pergalę

Beveik visas rungtynes atsilikusi Rusijos rinktinė lemiamu metu pavijo Argentiną, tačiau svarbios pergalės pasaulio čempionato grupių etapo pabaigoje išplėšti nesugebėjo.

Facundo Campazzo vedami argentiniečiai B grupės finiše 69:61 palaužė Rusiją ir į kitą etapą žengia su trimis įskaitinėmis pergalėmis.

Argentinos rinktinė antrajame kėlinyje spurtavo 18:0 ir pabėgo dviženkliu skirtumu (27:17), o dar trečiojo kėlinio pabaigoje jų pranašumas buvo solidus – 53:40.

Vis tik rusai sugebėjo atsitiesti ir pavyti varžovus (55:57), o dar prasidedant paskutinei mačo minutei skirtumas buvo vos du taškai – 61:63.

Visgi tuomet sudėtingą metimą pataikė F. Campazzo, argentiniečiai kelis sykius apsigynė ir iškovojo svarbią pergalę prieš antrojo etapo pradžią.

Jame Argentina ir Rusija žais I grupėje, kurioje šių komandų varžovėmis bus Lenkijos ir Venesuelos komandos.

Rusija: Andrejus Zubkovas 18 (7/9 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 7 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 13 (5/7 dvitaškių, 4 atk. kam.), Andrejus Sopinas ir Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam., 1/7 tritaškių) po 9.

Argentina: Facundo Campazzo 21 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 2/7 tritaškių), Luisas Scola (9 atk. kam.) ir Marcosas Delia (5/6 dvitaškių) po 13, Patricio Garino 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.).