Paieška


Apsilankyk!Reklama

T. Balaišis-Sėkla: apie sirgaliaus gyvenimą ir krepšininkų palaikymą Kinijoje (VIDEO)Paskui Lietuvos krepšinio rinktinę į Kiniją atvyko ir garsiausio Lietuvos krepšinio sirgaliaus Tomo Balaišio - Sėklos vedama sirgalių armija. Kaip atrodo „užkietėjusio“ fano gyvenimas bei ką apie Čempionatą Kinijoje galvoja Sėkla aiškinosi „radistas“ Rolandas Mackevičius.Paklaustas ar planuoja apleisti rinktinės palaikymą ir išeiti į „pensiją“, Sėkla teigė, užsidegimo dar turi pakankamai.

„Tos ugnies dar tikrai pakanka. Savo akimis mačiau Europos čempionato auksą, dabar noriu pamatyti ir Pasaulio čempionato bei Olimpinį auksą. Tikslų dar yra daug. Kai laimės viską, turbūt, norėsiu dar daugiau.“, – juokiasi garsiausias rinktinės fanas.

Nors turnyras vyksta toli nuo Europos, Sėkla didelių organizacinių problemų fanamas taip pat neįžvelgė.

„Keliaujant svarbiausia žinoti pagrindines frazes, pavyzdžiui, „skanus alus“, o rinktinei palaikyti užtenka ir trispalve nuspalvintos kepurės. Žinoma, reikia turėti ir vizą, kuria kaip ir kitais dalykais rūpinamės patys. Mūsų nefinansuoja jokia organizacija, fanai viską perka iš savo kišenės“, – dėsto Tomas Balaišis - Sėkla.Blogas.betsafe.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama