15 taškų pranašumą per tris minutes iššvaistę brazilai išsigelbėjo mače su Juodkalnija

Brazilijos rinktinė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 7 minutes dar užtikrintai pirmavo 73:58, tačiau vos po trijų minučių šios persvaros nebuvo likę nė kvapo.

Visgi susiėmę brazilai neprisižaidė ir pasaulio krepšinio čempionato F grupės varžybas baigė pergalingai – 84:73 (19:20, 24:18, 23:16, 18:19) nugalėdami Juodkalniją.

Praėjusiame sezone Vilniaus „Ryte" žaidusio natūralizuoto Dereko Needhamo vedami juodkalniečiai ketvirtojo kėlinio viduryje spurtavo 14:0 ir nuo brazilų atsiliko vos tašku (72:73).

Vis dėlto veteranų penketą į aikštę išleidęs brazilų treneris Aleksandras Petrovičius nesuklydo - jo komanda užbaigė susitikimą atkarpa 11:1 ir iškovojo svarbią pergalę.

Prieš tai ir prieš zelandus bei graikus laimėję brazilai į kitą etapą, kuriame žais K grupėje, pateko su trimis laimėjimais. Jame Brazilijos rinktinei teks žaisti prieš JAV ir Turkijos arba Čekijos rinktines.

Tuo tarpu visus tris susitikimus pralaimėję juodkalniečiai kovas tęs dėl 17-32 vietų.

Brazilija: Marcelinho Huertas 16 (6/8 dvit., 6 rez. perd.), Cristiano Felicio 14 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Marquinhosas Sousa 13, Alexas Garcia 11.

Juodkalnija: Derekas Needhamas 16 (4/9 trit., 10 rez. perd.), Bojanas Dubljevičius (3/5 trit.) ir Petaras Popovičius (2/7 trit.) po 10.