Serbai tęsia pergalingą žygį Kinijoje: antrąjį etapą pradėjo pergale 43 taškais

Pasaulio čempionato favoritė Serbijos rinktinė ir toliau nepaliauja triuškinti savo varžovų.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai pirmajame naujai sudarytos J grupės mače Vuhane 90:47 (23:14, 26:12, 22:13, 19:8) nušlavė Puerto Riką ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

Laimėjimus serbai čempionate kol kas pasiekia vidutiniu 40,8 taškų skirtumu, o jokių šansų puertorikiečiams jie nepaliko jau nuo pačios susitikimo pradžios.

Susitikimą serbai pradėjo įpusėjus pirmajam kėliniui pirmaudami jau 15:4, o antrajame ketvirtyje jų pranašumas netruko pasiekti ir 20 taškų atžymos (43:22).

Po pertraukos Puerto Riko komanda intrigos neatkūrė, o geležinę gynybą pademonstravę serbai laimėjo ketvirtąsyk paeiliui.

Pergalė serbams beveik užtikrino vietą ketvirtfinalyje. Ją garantuoti šiai komandai gali ispanų pergalė kitose J grupės rungtynėse, kuriose jie kausis su Italija.

Serbija: Nemanja Bjelica 18 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Bobanas Marjanovičius 16 (7/8 dvit.), Nikola Jokičius 14 (6/7 dvit., 10 atk. kam.), Stefanas Birčevičius 12 (7 atk. kam.), Marko Guduričius 10.

Puerto Rikas: Davidas Huertas 11, Devonas Collieris 8.