Charakterį pademonstravę italai pavijo Puerto Riką ir palaužė per pratęsimą

Gražia pergale pasaulio čempionatą Kinijoje baigė Italijos (3/2) rinktinė.

Į ketvirtfinalį nepatekę italai po permainingos kovos ir pratęsimo 94:89 (13:24, 13:22, 24:18, 33:19, 11:6) įveikė Puerto Riko (2/3) krepšininkus, kuriems taip pat čempionatas jau baigėsi.

Šį susitikimą italai pradėjo tarsi apsimiegoję. Jau po pirmojo kėlinio dviženklį deficitą turėję Meo Sacchetti auklėtiniai nepabudo ir per antrąjį ketvirtį, o iki ilgosios pertraukos Puerto Rikas jau turėjo susikrovęs 20 taškų pranašumą - 46:26.

Vis dėlto tai nebuvo italų kracho pabaiga. Charakterį pademonstravusi Italijos rinktinė trečiajame kėlinyje ėmė vytis varžovus, o per lemiamas dešimt minučių varžovams užkūrė tikrą pirtį.

Italijos krepšininkams paskutinėmis akimirkomis pavyko išplėšti pratęsimą, o jo metu iškovoti įspūdingą pergalę - 94:89.

Italija: M.Belinelli (10/12 baudos, 6 atk. kam.) - 27, D.Gallinari (9/9 baudos, 6 atk. kam.) - 22, A.Abassas (8 atk. kam.) - 14, A.Tessitori - 12, P.Biligha - 10 taškų.

Puerto Rikas: R.Balkmanas (7 atk. kam.) - 14, G.Browne'as ir A.Rodriguezas po 13, D.Huertas (1/7 trit.) - 11 taškų.