Kovoje dėl pirmos vietos I grupėje Argentina tiesiog sumindė lenkus

Pasaulio čempionato I grupėje susitiko dvi dar nepralaimėjusios rinktinės, bet intrigos šiame susitikime nebuvo.

Argentina (5/0) pratęsė pergalių seriją be jokio vargo 91:65 (20:14, 22:13, 28:14, 21:24) įveikdama Lenkijos (4/1) krepšininkus bei užimdama pirmąją vietą grupėje.

Argentiniečiai ketvirtfinalyje susitiks su J grupėje antrą vietą užimsiančia ekipa, kuri gali būti arba Ispanija arba Serbija. Vienas iš šių varžovų ketvirtfinalyje atiteks lenkams.

Šiame susitikime intriga buvo gyva vos pirmąsias dešimt minučių. Po jų argentiniečiai turėjo dar tik 6 taškų persvarą, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio Pietų Amerikos žemyno komanda ėmė tolti nebegrįžtamai.

Po pertraukos lenkai dar bandė atgaivinti savo viltis pakovoti dėl pergalės (35:46), bet varžovų spurtas 14:2 atsakė į visus dar kilusius klausimus šiose rungtynėse.

Argentina: L.Scola (8/14 dvit., 6 atk. kam.) - 21, M.Delia - 12, N.Brussino - 10, G.Deckas ir P.Garino po 9 taškus.

Lenkija: A.J.Slaughteris - 16, K.Gruszeckis - 11, M.Sokolowskis - 9 taškai.