Paieška


Apsilankyk!Reklama

J. Valančiūnas tikisi prisidėti prie naujojo trenerio paieškos: „Tai būtų teisingiausia“Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį (rugsėjo 9 d.) rungtynėmis su Dominikos Respublika baigė pasirodymą 2019 metų pasaulio čempionate Kinijoje. Lietuviai dvikovą dėl garbės ir fanų laimėjo rezultatu 74:55 (19:14, 19:10, 14:15, 22:16).Po mačo rinktinės aukštaūgis Jonas Valančiūnas padėkojo treneriui Dainiui Adomaičiui, kuris paskelbė paliksiantis savo postą.

„Gaila, nustebino, bet padaryta, kas padaryta, dabar žiūrim į priekį. Apskritai geras treneris, žaidėjų treneris. Užvedantis, žinantis kaip dirbti su komanda. Tikrai nėra lengva, į rinktinę atvažiuoja žaidėjai iš skirtingų klubų, juos suburti nėra paprasta. Bet žmogus stengėsi, nemiegojo. Bandė suburti visus kartu, ačiū jam“, - teigė J. Valančiūnas

Kaip vertinate pasirodymą pirmenybėse?

- Šis mačas daug ko nelėmė, bet lėmė tai, kad buvo rungtynės atsidėkoti sirgaliams. Ne to visi norėjome, tai bent kažkiek.. Atsiprašant, negalėjome, pasišikti ir net šias rungtynes pralaimėti. Mačas buvo fanams ir šiek tiek dėl garbės.

Kalbant vien apie žaidimą, ar jis tenkino?

– Žaidėme momentais žiauriai gerai, buvo ir prieš tuos pačius australus ir prancūzus nuostabių atkarpų. Gal kažkur „nedaridbom“, kažkokios klaidelės lėmė. Taip ir išėjo. Ne tai, ko norėjome, bet pats krepšinis nebuvo blogas.

- Kitais metais laukia atrankos į olimpiadą turnyrą. Ar žaisite?

- Jeigu būsiu gyvas, sulauksite.

- Ar norėtumėte, kad renkant trenerį būtų atsižvelgta į žaidėjų nuomonę?

- Manau, kad taip ir bus. Visi atvažiuojame ne pirmą vasarą. Tai visų mūsų ar vieno, kito žmogaus komanda. Tai būtų teisingiausia.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama