V. Collet ir R. Gobertas po pergalės prieš JAV: „Mūsų tikslas – aukso medaliai“Trečiadienį krepšinio gerbėjai buvo apdovanoti neįtikėtinu reginiu – Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje susikovė JAV ir Prancūzijos rinktinės. Sensacingai triumfavo europiečiai, turnyro favoritus nukovę rezultatu 89:79 (18:18, 27:21, 18:27, 26:13).Po mačo Prancūzijos rinktinės vyriausiasis treneris Vincentas Collet atskleidė, kad jų tikslas - auksas.

„Mes esame labai laimingi. Nepaisant visų kalbų apie JAV rinktinės lygį, tai vis tiek buvo JAV rinktinė. Mes pasinaudojome patirties pranašumu, jie turi mažiau patirties žaisti tokias rungtynes.

Mes laikėmės prie savo plano, išskyrus kelias minutes trečiame kėlinyje ir ketvirtojo pradžioje, kai mus nubaudė puolime atkovotais kamuoliais ir tai galėjo mus labai skaudžiai kirsti. Bet išlikome kartu ir pabaigėme darbą. Dabar esame susikoncentravę kitoms rungtynėms, kurios bus pačios sunkiausios“, - atskleidė V. Collet.

Treneris per daug džiūgauti neleidžia nei sau, nei žaidėjams. Jis nenori pakartoti 2014 metų pasaulio čempionato patirties, kuomet nugalėję ispanus prancūzai pusfinalyje krito prieš Serbiją.

„Tikrai nenorime kartoti tos klaidos, kurią padarėme 2014 metais. Argentina yra labiau patyrusi nei JAV rinktinė, jie labiau kaunasi, jie didžiuojasi savo komanda. Jie įpratę žaisti tokius etapus. Žinome, kad jie bus labai pavojingi ir tikimės, kad būsime pasiruošę“, – kalbėjo specialistas.

Tuo tarpu rinktinės aukštaūgis Rudy Gobertas pasakojo, kad pergalę lėmė žaidimo plano laikymasis.

„Žinojome, kad bus sunkios rungtynės. JAV komanda neleido lengvai žaisti, tačiau mes laikėmės savo žaidimo plano. Dabar mūsų tikslas - auksas“, – atviravo R. Gobertas.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama