Reklaminis skydelis

13-metei J. Jocytei – kvietimas į Lietuvos moterų rinktinęĮspūdingai Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate pasirodžiusi 13-metė Justė Jocytė gavo kvietimą į Lietuvos moterų rinktinę.Tokią žinią, remdamasis savo šaltiniais, pranešė tinklalapis Basketnews.lt.

Teigiama, kad J. Jocytė sulaukė vyriausiojo rinktinės treneri Manto Šerniaus kvietimo prisijungti prie komandos, kuri lapkričio viduryje žais dvejas atrankos į 2021 m. Europos čempionatą rungtynes.

13-metė greičiausiai gautų pasireikšti rungtynėse prieš Albaniją, kurią per atranką į 2019 m. žemyno pirmenybes Lietuvos rinktinė nušlavė 146:58 ir 119:61. Kitas rungtynes lietuvės žais prieš Turkiją, o taip pat nacionalinėje komandoje rungtyniaus ir Serbija.

J. Jocytė rugpjūtį vykusiame Europos jaunučių čempionate nuvedė savo komandą iki pat finalo, o pati pateko į simbolinį geriausių turnyro žaidėjų penketą. 184 cm ūgio krepšininkė vidutiniškai rinko po 19,6 taško, 8,3 atkovoto kamuolio ir 20,4 naudingumo balo.

Nuo šio sezono J. Jocytė rungtyniaus ir aukščiausioje Moterų krepšinio lygoje, kurioje atstovaus Klaipėdos „Neptūno" komandai. 13-metės debiutas įvyks jau penktadienį, kai „Neptūnas" žais prieš Vilniaus „Kibirkštį-VKM".


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama