Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Blattas atsisveikina su krepšiniu ir trenerio darbuPirėjo „Olympiakos“ klubo netikėtai iš vyriausiojo trenerio pareigų atleistas amerikietis Davidas Blattas prisipažino, kad planuoja baigti savo karjerą krepšinio pasaulyje.Treneris atskleidė, jog norėtų tapti Izraelio ambasadoriumi.

„Visada turėjau svajonę būti ambasadoriumi ar diplomatu Izraelyje. Kažkokiu būdu noriu padėti savo šaliai“, – teigė strategas.

D. Blattas iš „Olympiakos“ klubo buvo atleistas prabėgus keletui mėnesio po žinios, kad jis serga progresuojančia ir nepagydoma išsėtine skleroze. Duris amerikiečiui OLY parodė po pralaimėjimo, patirto rungtynėse su Vilerbano ASVEL.

„Nenoriu, kad liga taptų pasiteisinimu. Visgi pokalbiuose su klubo vadovybe turėjau būti atviras dėl limitų, kurie atsirado mano gyvenime. Be to, komanda turėjo daug problemų. Žaidėme tik vienerias rungtynes. Sezonas prasidėjo prastai. Susėdome kartu ir nusprendėme, kad abiem pusėms bus geriau pasukti skirtingais keliais. Jokių asmeniškumų“, – pasakojo D. Blattas

Krepšinio treneriu D. Blattas dirbo 27 metus.

„Kartais užsidaro langas, bet atsiveria durys“, – teigė D. Blattas.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama