Aiškėja naujasis Lietuvos rinktinės treneris? A. Sireika ir G. Krapikas - pagrindiniai kandidataiKarščiausia kėdė Lietuvos krepšinyje ir toliau ieško naujo šeimininko. Paaiškėjus, jog rinktinės netreniruos Kazys Maksvytis, Kęstutis Kemzūra, Rimas Kurtinaitis ir Šarūnas Jasikevičius, aiškėja nauji du favoritai tapti rinktinės strategu.BasketZone.lt šaltinių duomenimis, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) nusitaikė į Gintarą Krapiką, o trenerių asociacija siūlys Antano Sireikos kandidatūrą.

Abu treneriai yra davė teigiamą atsakymą ir yra pasiruošę kibti į darbus. 

Tuo metu trenerių asociacijos vadovas Vydas Gedvilas kaip galimą kandidatą tinklapiui basketnews.lt nurodė Antano Sireikos pavardę: „Turi patirties, dirba Lietuvoje, turi laiko. Man su juo teko kalbėtis asmeniškai. Jis davė sutikimą. Jeigu jo kandidatūra bus svarstoma ir jeigu A. Sireika bus patvirtintas, tuomet jis tikrai dirbs vyriausiuoju treneriu."

G. Krapikas šiuo metu darbuojasi Kinijoje, kur yra Nandzingo „Tongxi“ ekipos konsultantas.

Treneris per savo karjerą dirbo ir „Žalgiryje“, ir Kazanės „Uniks“, ir Mariupolio „Azovmaš“ klubuose, tačiau didelių pasiekimų, atmetus LKL čempiono žiedus, treneris nepasiekė.

Tuo tarpu A. Sireika vadovauja „Šiaulių“ ekipai.

Jis rinktinėje dirbo 2001-2006 metais, 2003-iaisiais jo vadovaujama nacionalinė ekipa tapo Europos čempione.

Kas taps naujuoju rinktinės treneriu, paaiškės lapkričio 12 d.

Lietuvos rinktinės jau kitų metų vasario mėnesį laukia pirmieji mūšiai atrankoje į 2021 metų Europos čempionatą. Varžovai – Belgija ir Čekija.
BasketZone.lt ir Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama