B. Daviesas apie Kauną: „Tai miestas, kuriame patyriau daug meilės“Brandonas Daviesas penktadienį pirmą kartą žais prieš Kauno „Žalgirio“ komandą, kuriai atstovavo pastaruosius du sezonus.Amerikietis kartu su katalonų ekipa vėlų ketvirtadienio vakarą nusileido Kaune, o jau penktadienį sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje septintojo turo mače stos į dvikovą prieš savo buvusią komandą.

„Šalta, bet man malonu čia grįžti. Tai miestas, kuriame patyriau daug meilės.

„Nuo pat sutarties su „Barcelona“ pasirašymo laukiau šio sugrįžimo, galimybės rungtyniauti „Žalgirio“ arenoje ir pasimatyti su žmonėmis, kurie mane supo tuos dvejus metus“, – teigė B. Daviesas.

B.Daviesas toliau bendrauja su žalgiriečiais.

„Vis dar turime bendrą komandos susirašinėjimą, kartais pakalbame. Taip elgėmės ir būdami čia, sukūrėme tai, kas gyvuos amžinai“, - teigė amerikietis.

Amerikietis taip pat pasakojo ką mano apie šio sezono „Žalgirį“

„Jie stengiasi išlaikyti panašų žaidimo braižą, jie įsigijo naujų žaidėjų. Nors komanda nauja, jie visada kovojo iki pabaigos.

Nors mums trūksta kelių pagrindinių žaidėjų, tačiau mes vis tiek turime eiti ir kovoti aikštėje. Esame kovotojų komanda ir turime puikių ginklų. Jeigu išvien siekiame vieno tikslo, esame išties pavojingi“, - pasakojo krepšininkas.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama