Sėkmingas J. Valančiūno pasirodymas komandos nuo nesėkmės Orlande neišgelbėjo

Klubams su krepšininkais iš Lietuvos NBA savaitgalis prasidėjo skirtingai – Domantas Sabonis su savo ekipa šventė pergalė, Jonas Valančiūnas su komandos draugais buvo sutriuškinti.

Memfio „Grizzlies“ (2-6) išvykoje 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34) neatsilaikė prieš Orlando „Magic“ (3-6) komandą.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes, surinko 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.) ir atkovojo 9 kamuolius. Visus taškus lietuvis pelnė iki didžiosios pertraukos, o antroje rungtynių dalyje buvo sukaustytas varžovų gynybos.

Lemiamame mačo ketvirtyje buvo supančiota visa „Grizzlies“ komanda, sugebėjusi įmesti tik 8 taškus ir kėlinį pralaimėjusi 26 taškų skirtumu (8:34).

J. Valančiūno oponentas, „Magic“ lyderis iš Juodkalnijos Nikola Vučevičius įmetė 23 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Nikola Vucevičius 23 (8/13 dvit., 16 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 22 (8/8 dvit., 8 atk. kam.), Evanas Fournier 19 (7 atk. kam.), Aaronas Gordonas 17 (7/9 dvit.), D.J. Augustinas 13.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 14 (6/11 dvit.), Brandonas Clarke‘as 13.