Š. Jasikevičius Graikijoje tikisi pasinaudoti „Olympiakos“ bangavimu (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ (3-4) krepšininkai penktadienį Eurolygos 8-ojo turo rungtynėse Graikijoje kovos su Pirėjo „Olympiakos“ klubu (2-5), kurį treniruoja Kęstutis Kemzūra ir Donaldas Kairys.Žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius tiksliai negalėjo pasakyti, kaip keitėsi „Olympiakos“ žaidimas spalį prie šios komandos vairo stojus K. Kemzūrai.

„Sunku pasakyti, nes Davidas Blattas komandą treniravo tik vienose Eurolygos rungtynėse, – teigė Š. Jasikevičius. – Keitėsi komandos sudėtis, ir manau, kad dabar ji su Tayloro Rochestie ir Willie Reedo atvykimu yra daug geresnė, nei buvo sezono pradžioje. T. Rochestie yra patyręs žaidėjas, jis priima sprendimus, taip leisdamas nuimti dalį atsakomybės nuo Vasssilio Spanoulio ir Georgioso Printezio pečių.“

Žalgiriečiai lenkia varžovus pagal daugelį statistikos rodiklių. Graikijos komanda žaidžia itin nerezultatyviai – vid. surenka tik po 71,7 taško. Šioje kategorijoje „Olympiacos“ yra priešpaskutinis Eurolygoje. Lietuvos čempionai vidutiniškai pelno 75,7 taško. K. Kemzūros auklėtiniai yra paskutiniai turnyre pagal rezultatyvius perdavimus – vid. 12,9. Kauniečiai atlieka po 15. Pirėjo ekipos žaidėjai prastai meta baudas – 68,9 proc. O žalgiriečiai nuo baudų metimo linijos atakuoja 84,3 proc. tikslumu.

Š. Jasikevičius teigė, kad norint pridaryti „Olympiakos“ sunkumų reikia sunkiai dirbti gynyboje: „Kiekvienas žaidėjas turi savo pliusų, reikia žinoti, kur rizikuoti. Svarbiausia turime kautis, „Olympiakos“ namuose žaidžia geriau ir atletiškiau. Iš kitos pusės, šiuo metu dar banguoja kiekviena Eurolygos komanda, tiek mes, tiek jie.“

„Olympiakos“ ir „Žalgiris“ šiuolaikinėje Eurolygoje (nuo 2000 m.) tarpusavyje kovos 23 kartą. Pagal pergalių balansą 12-10 pirmauja Graikijos klubas, tačiau kauniečiai triumfavo pastarosiose ketveriose tarpusavio rungtynėse.

„Olympiakos“ ir „Žalgirio“ rungtynės penktadienį Pirėjuje prasidės 21.15 val. Lietuvos laiku.

Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama