J. Jocytė po debiuto: „Labai lauksiu vėl kvietimo į rinktinę, man čia patinka būti“ (VIDEO)2021 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos turnyro E grupės pirmąsias rungtynes Lietuvos nacionalinė rinktinė ketvirtadienį (lapkričio 14 d.) Kėdainiuose žaidė su Albanija. Manto Šerniaus auklėtinės varžoves sutriuškino rezultatu 108:43 (21:11, 24:8, 32:15, 31:9) ir šventė pirmąją pergalę varžybose (1/0). Albanės patyrė pirmąją nesėkmę (0/1).Šiose rungtynėse Lietuvos rinktinės gretose debiutavo 13-metė Justė Jocytė. Ji pataikė jau pirmąjį savo metimą, o per beveik 10 minučių aikštėje surinko 4 taškus.

„Įėjus į aikštelę buvo jaudulys. Pilna žmonių, nesu tiek mačiusi ir šiaip suprantu, kokia atsakomybė yra žaisti ne su savo bendraamžiais, o su moterimis. Smagu, kad treneris išleido pasižaisti, manau, neblogai išnaudojau savo šansą“, – po mačo kalbėjo J.Jocytė.

„Labai smagu, kad atvažiuoja palaikyti ir serga už mane. Įėjus iš rūbinės, jaudulys, nesu tiek turėjusi žmonių. Suprantu, kokia atsakomybė žaisti vis dėl to ne su savo metų rinktine, su moterimis. Smagu, kad treneris išleido pasižaisti. Manau, neblogai išnaudojau savo šansą“, - kalbėjo J. Jucytė.

Jaunoji talentė pažadėjo prie rinktinės prisidėti ir ateityje.

„Labai lauksiu vėl kvietimo į rinktinę, man čia patinka būti. Jei treneriai pakvies, maloniai prisijungsiu. Parkeris tikrai išleis“, - pasakojo krepšininkė.
BasketZone.lt ir Krepsinionamai.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama