J. Valančiūnas pasisakė apie netikėtą „Raptors“ sprendimą (VIDEO)Nors Toronto „Raptors“ ekipa, kuriai 6,5 metų atstovavo uteniškis Jonas Valančiūnas, turėjo galimybę lietuviui įteikti NBA čempiono žiedą, tautietis jo visgi negaus. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad J. Valančiūnas kartu su dar dviem buvusiais „Raptors“ krepšininkais nebus apdovanoti čempionų žiedais, nors dar praėjusį sezoną atstovavo Kanados klubui.Apie tai, kad žiedo negaus pasisakė ir pats JV.

„Tai yra jų sprendimas. Jie patys taip nusprendė. Žinai, viskas gerai. Dabar galvoju apie „Grizzlies“, viskas gerai“, – kalbėjo J. Valančiūnas.„Raptors“ generalinis direktorius Bobby Websteris teigė, kad toks sprendimas nebuvo lengvas.

„Atlikome savo namų darbus, pasikalbėjome su kitomis žiedus laimėjusiomis komandomis. Panašu, kad tik „Golden State Warriors“ dovanojo žiedą komandą palikusiam Andersonui Varejao, bet aplinkybės tuomet buvo išties išskirtinės. Akivaizdu, kad dėl to jaučiamės nekaip, bet tokia jau yra mūsų lyga“, – sakė jis.

Primename, kad NBA čempionu iki šiol nėra tapęs nė vienas Lietuvos krepšininkas.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama