Vokietijos žiniasklaida žavėjosi „Žalgirio“ sirgaliais: „Jie sukūrė neįtikėtiną atmosferą“Šarūnui Jasikevičiui nepavyksta atrasti pergalių recepto, o Kauno „Žalgiris“ toliau renka pralaimėjimus. Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai (3-8) Berlyne 62:69 (7:15, 19:17, 20:15, 16:22) pralaimėjo vietos ALBA (4-7) komandai. Tai buvo penktoj iš eilės kauniečių nesėkmė Eurolygoje.Po šio mačo Vokietijos žiniasklaida žavėjosi „Žalgirio“ sirgaliais, kurių „Mercedes-Benz“ arenoje buvo virš tūkstančio.

„Dar iki mačo pradžios likus valandai, nemažai žaliais marškinėliais pasipuošusių sirgalių užpildė tribūnas, fotografavosi šalia esančios didžiulės eglutės ir arenos viduje bei iš širdies traukė pirmąsias lietuviškas dainas. "Žalgirio" sirgaliai ketvirtadienio vakarą sukūrė neįprastą atmosferą, tačiau ALBA vis tiek nugalėjo Kauną“, – rašo „Berliner Zeitung“.

„ALBA šįkart priėmė ne tik žalgiriečius, bet ir didelį būrį žaliai apsivilkusius sirgalius iš pamišusios dėl krepšinio šalies. Jie sukūrė neįtikėtiną atmosferą“, - rašė „Der Tagesspiegel“

„ALBA prieš save turėjo ne tik Lietuvos čempioną, bet ir visą būrį beprotiškų žaliai baltų sirgalių, tačiau vis tiek sugebėjo išlaviruoti ir laimėti šias lenktynes“, – rašo „Berliner Morgenpost“.

Kitas rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais gruodžio 5 dieną Maskvoje su CSKA klubu.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama