Pamatykite: jaunimo derbyje triumfuojantys žalgiriečiai buvo per plauką nuo muštynių su „B Tribūna“ (VIDEO)

Įspūdingo sirgalių palaikymo sulaukęs Vilniaus „Perlo“ (8-9) klubas VIKINGLOTTO-NKL patyrė nesėkmę per pratęsimą.

Principiniame stipriausių Lietuvos dublerių komandų derbyje „Perlas“ savo aikštėje 95:97 (23:24, 16:13, 17:28, 27:18, 12:14) nusileido Kauno „Žalgiriui-2“ (9-8).

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei Augustas Marčiulionis pataikė abi baudas, o tuomet dar smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 95:95. Visgi tiksint paskutinėms sekundėms dvitaškiu pergalę „Žalgirio“ dubleriams išplėšė Justinas Ramanauskas.

Po jaunojo žalgiriečio šūvio triumfuojanti svečių komanda subėgo šalia aktyviausių Vilniaus ekipos „B Tribūnos“ fanų ir iškėlė rankas į viršų, o tai nepatiko aistruoliams, kurie šoko ant jaunųjų krepšininkų.

Laimė konflikto buvo išvengta. Jaunuosius žalgiriečius nuramino treneris Arvydas Gronskis, o sirgalius - apsauga ir „Ryto“ komandos vadovai.