Paieška


Apsilankyk!Reklama

Geriausiu metų krepšininku išrinktas D. Sabonis: „Susitiksime birželį Kaune!“ (VIDEO)Antradienį Kaune surengti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) organizuoti „Krepšinio namų“ metiniai apdovanojimai. Geriausiu metų krepšininku išrinktas Domantas Sabonis.Indianos „Pacers“ komandoje rungtyniaujantis D. Sabonis aplenkė Joną Valančiūną ir Marių Grigonį ir titulą laimėjo antrus metus iš eilės.

„Domanto vardu noriu padėkoti visiems balsavusiems ir išrinkusiems geriausiu antrus metus iš eilės bei noriu palinkėti visiems sveikatos", - kalbėjo prizą už savo sūnų atsiėmęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

„Noriu pasveikinti visus nominantus ir laimėtojus. Kaip ir pernai sakiau, linkiu ypač jaunimui neužriesti nosies, rodyti pavyzdį kitiems ir siekti savo tikslų", - pridūrė LKF prezidentas.

„Ačiū visiems, kurie mane ir vėl išrinko geriausiu šalies krepšininku. Noriu padėkoti treneriams ir komandos draugams, kurie man padeda tobulėti. Dėkoju šeimai ir sirgaliams, kurie mane visada palaiko. Linkiu visiems geros šventės ir susitiksime birželį Kaune“, – atsiųstame vaizdo įraše teigė D.Sabonis.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama